Destek

Hakkımızda

2012 yılından bu yana ilk günki heyecanla

2012’den beri Türkiye’de dijital pazarlama, e-ticaret ve işletme bilincini arttırmak üzerine fikir üreten, çalışmalar yapan, geliştiren ve sürekli yenilikçi olan e-ticaret ve dijital performans ajansıyız. Kurulduğumuz günden beri sektörel anlamda bir çok değişikliğe rağmen bizim için değişmeyen şey; e-ticaret ve dijital pazarlamaya olan bakış açımız ve değer katma amacımız ile hissettiğimiz sonsuz enerji ve heyecan. Çünkü yenilikleri takip etmek ve gelişime katkı sağlamak bizim işletmemizin öncelikli amaçlarının arasında yer alıyor.

Ideasoft Ofis
Ideasoft Ofis
Ideasoft Ofis
Ideasoft Ofis
Profesyonel E-ticaret Çözümleri

Profesyonel
e-ticaret çözümleri üretiyoruz

11 yıldır Türkiye’nin lider e-ticaret altyapı sağlayıcısı olarak yolumuza sağlam adımlarla devam ediyoruz. Sektör tecrübemizi; doğru bilgi, değişim, işbirliği ve güven ile harmanlayarak e-ticaret ve e-ihracat alanında küresel bir oyuncu olma yolunda ilerliyoruz.

Yaşadığımız topluma
değer katmaya çalışıyoruz

Wodqo olarak, sosyal sorumluluğumuzun bilincindeyiz. E-ticaret Kadınları Projesi ile sektörde kadının gücünü artırmayı amaçlıyoruz. "E-ticarette engel yok" diyerek e-ticarette engelli bireylerin var olması için elimizden geleni yapıyoruz.

Profesyonel E-ticaret Çözümleri
Yükleniyor...