Destek

Yardım / S.S.S

Wodqo E-Ticaret paketleri ile stoğunuzda bulunan ürünlerinizi internette satmanızı sağlayabilir, Wodqo E-Ticaret paketlerinin birbirinden gelişmiş özellikleri ile ister deponuzun ister fiziki mağazanızın online mağazasını açabilirsiniz. Pazarama.com, N11.com, Hepsiburada.com, Trendyol.com, Pttavm.com, Modanisa.com, Ciceksepeti.com gibi pazaryerlerinde ki mağazalarınızı API ile e-ticaret sitenize entegre ederek, e-ticaret sitenizde satmış olduğunuz ürünleri kolayca pazaryeri mağazalarınızda entegrasyon aracılığı ile listeleyebilir.

Her paketin kendine ait bir yenileme ücreti vardır özellik tablosunda en üstte belirtilmiştir. Zaman içerisinde farklı modülleri eklediğimiz özellikler kapsamında yeni güncellemeler ve bazı özelliklerimiz ücretsiz olarak paketinize eklenmektedir.

Talep ettiğiniz temanın içeriğine bağlı olarak ortalama 1-3 iş günü arasında e-ticaret siteniz teslim edilmektedir.

Wodqo Digital Solutions ödeme seçenekleri arasında kredi kartına vade farksız 6 aya kadar taksit, havale ve eft seçenekleri bulunmaktadır.

Wodqo, sektörde en gelişmiş müşteri desteğine sahiptir, 7/24 Whatsapp desteğinin yanı sıra Mail, Telefon ve Ticket desteği ile sizlerin her zaman yanında olacaktır.

Hayır, aldığınız paketin özellikleri paketinize eklenmekte olup daha sonra ekstra bir modül almadığınız sürece artı bir ücret ile karşılaşmazsınız.

Wodqo E-Ticaret paketlerine kredi kartınıza 6 aya taksit imkanı ile sahip olabilirsiniz, yine aynı şekilde yıllık yenileme tutarlarınıda 6 ay kredi kartına taksit seçeneği ile uzatabilirsiniz

E-ticaret sitenizi kendi hostinginizde değil Wodqo sunucularında barınmaktadır. Hosting konusunda herhangi bir maliyetiniz bulunmamaktadır.

Wodqo e-ticaret paketleri arasında dilediğiniz zaman geçiş yapabilirsiniz, bu geçiş sırasında güncel fiyat farkı yansıtılmaktadır.

Paketlerinize Wodqo Uygulamalar sayfasında bulunan modülleri istediğiniz zaman paketinize ek olarak ekletebilirsiniz.

Yükleniyor...